معرفی

گروه فنی و مهندسی تام تکنیک

گروه فنی و مهندسی تام تکنیک مجموعه ای متشکل از مهندسین و مشاوران باتجربه، سخت کوش و با انگیزه است که به ظرفیت و توان نیروهای فنی و اجرایی کشورمان در کنار بهره گیری از الگوهای جهانی صنایع پیشرفته باور دارند

پس از سالها همکاری صمیمانه مهندسین مجموعه در شاخه های مختلف صنعتی بر آن شدیم تا با ایجاد پیوندی مشترک، اهدافی ارزشمند و مسیری هموار از تمام انرژی خود در راستای خدمت به صنعت سرزمینمان بهره ببریم. در مسیر دستیابی به این هدف بزرگ مهمترین اصل، جلب اعتماد صنعتگران و کارفرمایان عزیز میباشد که به لطف خدا تا این لحظه توانسته ایم همپای هم قله های بزرگی را فتح کنیم و در ادامه نیز تا انتها در کنار هم خواهیم ایستاد.

گروه فنی و مهندسی تام تکنیک توانسته است طی سالیان اخیر در زمینه های مختلف ساخت و تولید قطعات مختلف صنعتی، تعمیرات قطعات صنعتی و اورهال دستگاههای فرسوده، اتوماسیون صنعتی خطوط تولیدی و مدلسازی و باز طراحی قطعات مصرفی دستگاههای صنعتی، یاری بخش صنعت بوده است. ما اطمینان داریم با استفاده از پتانسیل موجود میتوانیم بخش بزرگی از خواسته ها و نیازهای روز صنعت کشور عزیزمان را تامین نماییم. با این امید که روزی ایران سربلند بتواند در تمام بخش های صنعتی پیشرو باشد.

مشاوره رایگان!

021-26142709

info@tamtechnik.com